Türkçe English Deutsch Français italiano русский

1956 yılında Manisa Pelitalan Köyünde doğan Hakkı Bayraktar, 1978 yılında Ege Üniversitesi Makina Fakültesi bölümünden mezun olmuştur. 1979-1984 yıllatı arasında Petkim Petro Kimya AŞ'de İnşaat-Montaj safhasında Makine Mühendisi olarak görev yapmıştır. 1979 yılından itibaren Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu üyesi olmanın yanısıra 2000 yılında seçildiği TMMOB Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Manisa İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı görevini halen sürdürmektedir. 1984 yılında Sipil AŞ şirketini Hasan Rüştü Kelleci ve kızı Mimar Nuran Kelleci ile kurmuş ve 1985 yılında hayatlarını birleştirmişlerdir. Hatice Ezgi Bayraktar adında bir kızı ve Hasan Okyar Bayraktar adında bir oğlu vardır. 

 

Hakkı Bayraktar
Sipil Group Yönetim Kurulu Başkanı

 1953 yılında Manisa'da doğan Nuran Bayraktar, 1977 yılında Konya Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Manisa Belediyesinde İmar İşleri Müdürü olarak görev yapmıştır. 1984 yılında babası Hasan Rüştü Kelleci ve Hakkı Bayraktar'ın kurduğu Sipil AŞ şirketinde Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak göreve başlamış ve halen devam etmektedir. Hakkı Bayraktar ile 1985 yılında hayatlarını birleştirmişlerdir. Hatice Ezgi Bayraktar adında bir kızı ve Hasan Okyar Bayraktar adında bir oğlu vardır.

Nuran Bayraktar
Sipil Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Kazım Umdular
Sipil Group Genel Koordinatörü
Hasan Okyar Bayraktar
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Hatice Ezgi Bayraktar
Konut Projeleri Başkan Yardımcısı
Fatih Candan
Plastik İşletmeler Yöneticisi
Can Özçömlekçi
Çelik İşletme Yöneticisi
Esin Demiran
Yönetim Kurulu Asistanı


HABERLER  
            GÜNCEL PROJELER
   
   
   
      
     M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi