Türkçe English Deutsch Français italiano русский

     Hakkımızda

1984 yılında kurulan SİPİL A.Ş. inşaat, plastik ve çelik konstrüksiyon sektörlerinde başarılı geçmişiyle başta Ege Bölgesi olmak üzere ülke genelinde de önde gelen kurumsal firmalar arasında bulunmaktadır. Ürün ve hizmet üretiminde kurumsal süreklilik ilkesiyle yol almaktadır.

SİPİL A.Ş. İnşaat sektöründe Manisa ve İzmir illerinde başta olmak üzere endüstriyel yapı üretiminde çelik, konvansiyonel ve prefabrik taşıyıcı sistem uygulamaları ile yüz elliye yakın fabrikayı anahtar teslimi başarıyla tamamlamanın gururunu yaşamaktadır.

SİPİL İNŞAAT kusursuz gerçekleştirdiği her projede müşteri odaklı, verimliliği esas alan uygulamalarıyla müşteri memnuniyetini arttırmış ve referanslarımız inşaat grubumuzu SİPİL A.Ş.’nin lokomotifi kılmıştır.

SİPİL Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4 kısımda bulunan "SİPİL2" fabrikasında 6.000m² kapalı alanda bilgisayar kontrollü 33 enjeksiyon makinasıyla yılda toplam 5 Milyon kg kapasite ile plastik işlemektedir. Beyaz eşyadan, Otomotive, Isıtma-Soğutmadan Elektrik-Elektroniğe ve birçok sektöre yönelik üretim faaliyetlerini toplam kalite anlayışıyla sürdürmektedir.

SİPİL ÇELİK ise “SİPİL2” fabrikasının 5.000m²’lik kapalı, 16.000m² açık alana sahip ikinci bölümünde faaliyetlerine devam etmektedir. Çelik konstrüksiyon üretimini tasarımdan başlayıp ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak güvenli, ekonomik ve kusursuz üretim ilkesiyle tünel tipi otomatik kumlama, boyama üniteleri ve kaynak işlemlerini bütünsel olarak tek elden gerçekleştirmektedir.

SİPİL ÇELİK, aylık 500 tona ulaşan çelik konstrüksiyon üretim kapasiteyle bölgemizde sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır. SİPİL ÇELİK üretimlerini TS EN ISO 3834-2 Uluslararası Kaynaklı İmalat belgesine ve DIN 18800 - 7E belgesine uygun gerçekleştirmektedir.

SİPİL ÇELİK grubu ayrıca dünya markası treyler üreticisi KRONE’ye şasi üretimini sürdürmektedir.

SİPİL A.Ş. kurumsallaşan kalite ve hizmet politikasını 2004 yılında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikasıyla belgelendirerek uluslararası kabul gören bir üst düzeye ulaştırmıştır. Ayrıca SİPİL A.Ş. ISO 45001:2008 İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ve ISO 14001:2015 Yapı inşaatı, Çelik yapı hazırlama ve Enjeksiyon yöntemi ila plastik parça üretimi sertifikalarına sahiptir.

SİPİL A.Ş. kuruluşundan bugüne mühendisliği bir ihtiyacın karşılanması için bilim ve tekniği kullanarak ürün ve sistem üretme sanatı olarak görmektedir.

SİPİL A.Ş. inşaat, plastik, çelik konstrüksiyon sektörlerindeki ürün ve hizmet üretimleri ile çağdaş, sanayileşen ve kalkınan bir Türkiye yaratılmasına katkıda bulunmaya devam edecektir.

 Yönetim
HABERLER  
          GÜNCEL PROJELER
 
 
 
    
   M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi