Türkçe English Deutsch Français italiano русский

     SKP MAKİNA VE KALIP A.Ş.- FABRİKA İNŞAATI

 YIL                            2023

İŞVEREN                  SKP MAKİNA KALIP A.Ş.

PROJE YERİ            MANİSA - MOSB

ALAN                        10.000 m²     

YAPI                          ENDÜSTRİYEL TESİS

TAŞIYICI SİSTEM     ÇELİK + BETONARME

TONAJ                      520 TON

 

2023 yılı ağustos ayında inşaatına başlanan 10.000 m² arsa alanına sahip olan SKP Makine ve Kalıp fabrikası, 1.252 m² idari alan ve 7.340 m² üretim alanına sahiptir. Üretim alanı çelik konstrüksiyon olup, idari bina kısmı betonarme olarak çözülmüştür. Cephe kaplaması sandviç panel olarak tasarlanmıştır, idari bina cephesinin ise kompozit panel olması öngörülmüştür.

Toplamda 520 ton çelik imalatı mevcuttur. 11 metre makas altı yükseklik ve 18 metre açıklık geçilmesi ile üretim alanı için geniş çalışma alanları yaratılmıştır.

SKP Makine ve Kalıp firması, kalıp parlatma, teknik malzeme satışı ve soğuk kaynak konusunda uzman bir firmadır. Proje içerisinde 800 tonluk pres makine temelleri bulunmaktadır.

Fabrika inşaatına ek, ince işler, istinat duvarları, rampalar, alt yapı işleri, su deposu ve güvenlik kulübesi gibi ek imalatlar inşaat süreciyle paralel olarak yapımlarına başlanmış olup, devam etmektedir.

Şu anda yapım faaliyetlerine devam edilmektedir.HABERLER  
          GÜNCEL PROJELER
 
 
 
    
   M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi