Türkçe English Deutsch Français italiano русский

     Sosyal Sorumluluk

SİPİL A.Ş. , ürün ve hizmet üretimde her zaman için müşteri memnuniyeti, güveni ve kaliteyi ilke edinirken ekonomik alanda yürüttüğü bu faaliyetlerini toplumsal alanlarda bütünleştirme anlayışı içerisindedir.
SİPİL A.Ş. bu anlayışıyla ülkemiz, kentimiz sorunların çözümüne sosyal sorumluluk projeleri ile katkıda bulunmayı da temel çalışma alanı olarak görmektedir.
SİPİL A.Ş. 1984 yılından bugüne başta Manisa ve İzmir olmak üzere eğitim, kültür, sanat, sağlık ve spor alanlarında da sosyal yardımlaşma, dayanışma çalışmalarını sürdürmektedir.
SİPİL A.Ş. Yönetim Kurulu öncülüğünde ve yürütücülüğünde sürdürürken bu çalışmalarda yerel yönetimlerin, üniversitelerin, meslek odalarının sivil toplum örgütlerinin projelerine ve uygulamalarına destek vermekte ve katkıda bulunmaktadır.
SİPİL A.Ş. ülkemizin, sanayileşen, üreten, çağdaş, laik, demokratik, sosyal hukuk devleti niteliğine ulaşmasını kentimizin ise çağdaş, planlı, sağlıklı ve güvenli oluşumunu amaçlayan tüm girişimleri sosyal yardımlaşma ve dayanışma ilkesiyle desteklemektedir.
SİPİL A.Ş. ülkemizin en önemli sorunlarının başında işsizlik ve istihdamın yer aldığı gerçeğinden hareketle firma özelinde inşaat, plastik, çelik ve enerji grubu yatırımlarını sürekli geliştirme anlayışı içerisindedir. Bu amaçla eğitim amaçlı yatırımlara çok yönlü destek ve mevki sürdürmektedir.


HABERLER  
          GÜNCEL PROJELER
 
 
 
    
   M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi