HAKKIMIZDA
ŞİRKET PROFİLİ

SİPİL İNŞAAT A.Ş. ÜLKEMİZE GÜVENLİ, VERİMLİ, KALİTELİ VE EKONOMİK YAPILAR KAZANDIRIR.

SİPİL İNŞAAT ülkemiz kalkınmasının yolunun, sanayileşmeden ve ürerimden geçtiğine inanmaktadır.

Sanayileşmenin ve üretiminin temel unsuru ise Endüstriyel yapılardır. Bu yapıların güvenli, verimli, kaliteli ve ekonomik olarak üretiminin, kalkınma sürecimizi daha da hızlandıracağına inanmaktayız.

SİPİL İNŞAAT bu amaçla, 1984 yılında Manisa'da faaliyetine başlamış ve ilk uygulama alanı olarak da Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ni seçmiştir.

Endüstriyel yapı üretiminde geniş bir yelpazede hizmet vermeyi hedefleyen  SİPİL İNŞAAT, tasarım ve projelendirmeden başlayan çağdaş, bilimsel, teknolojik mühendislik çözümleri ile çelik, konvansiyonel, prefabrik taşıyıcı sistemleri ile anahtar teslimi uygulamalar gerçekleştirmiştir.

Ülkemiz sanayisinin lokomotifi konumundaki sektörlerimizden Otomotiv, Tekstil, Gıda, Ambalaj, Plastik, Elektrik Elektronik, Makine İmalat ve Tarım alanında ürün ve hizmet üreten birçok işletme ve yine birçok Konut, Ticaret, Kültür ve Spor Merkezleri  SİPİL İNŞAAT imzası taşımaktadır.

Manisa'da başlayan uygulamalarımız, müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışımız paralelinde hızla gelişerek İzmir başta olmak üzere, diğer illere yayılmıştır. İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen  SİPİL İNŞAAT konfor, estetik, dayanıklılık ve ekonomik çözümler üreterek, müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılamanın yanı sıra, ilk uygulama örneklerini de ülkemize kazandırmıştır.

Kusursuz gerçekleştirilen her proje, müşteri memnuniyetini arttırmış, referanslarımız firmamızı kısa zamanda talep edilenler listesinin ilk sırasına taşımıştır. Her geçen gün daha da genişleyen kadromuz ve deneyimli personelimizin öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz ekip çalışması ile firmamız aynı anda birçok projeyi yürütebilen kurumsal düzeye ulaşmıştır.

Ülkemiz genelinde kurumsallaşan kalite ve hizmet politikamız, 2004 yılında  ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikası ile belgelendirerek uluslararası düzeyde kabul gören en üst düzeye taşınmıştır. Ayrıca firmamız OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ISO 14001 Çevre Yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir.

SİPİL İNŞAAT kuruluşundan bugüne, mühendisliği bir ihtiyacın karşılanması için bilim ve tekniği kullanarak ürün ve sistem üretme sanatı olarak görmüştür.

İIkesel yaklaşımımız,
Toplam kalite yönetimi uygulamaları ile standartlaşan üretimimiz,
Müşterimizi iş ortağımız olarak gören anlayışımız,
Sürekliliği hedefleyen ekip çalışmalarımız,
Tüm işlerimizde mükemmelliği sağlamıştır.

Mükemmelliği arayışımız bitmedi bitmeyecek…

SİPİL İNŞAAT güçlü sermaye yapısı, deneyimli yönetim ve teknik kadroları,
İlkelerinden ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ile çağdaş, sanayileşen, kalkınan bir Türkiye'nin yaratılması yolunda,  GÜVENLİ, VERİMLİ, KALİTELİ VE EKONOMİK YAPILAR üreterek, katkıda bulunmaya kararlılıkla devam edecektir.

Bu yolda siz değerli iş ortaklarımızla birlikte üreterek, yürümenin güçlerimize güç katacağına inanıyoruz.