NEDEN SİPİL ÇELİK
NEDEN SİPİL ÇELİK

     

     Sipil Çelik Deneyimli Kadro Sahibidir Sipil Çelik,

      alanında uzmanlaşmış, teknik ekibi ile bugüne kadar tüm projelerini müşterilerinin istediği kalitede ve sürede tamamlamıştır. Tasarım Uzmanları, Kaynak Mühendisleri, Proje Sorumluları, NDT ve Yüzey Koruma Sistemleri Uzmanları gibi kendi alanında uzmanlaşmış ve uzmanlığını diploma ve sertifikalarla kanıtlamış deneyimli ve teknik bir kadro ile bu başarıları yakalamıştır. Sipil Group, insan Kaynakları biriminin belirli aralıklarla düzenlediği; kalite, motivasyon, verimlilik konulu eğitim ve seminerlerin yanı sıra, tüm çalışanların teknik ve profesyonel gelişimleri takip edilmekte ve yetkinliklerini arttırmaları aktif olarak desteklenmektedir.

       Sipil Çelik Kalitelidir

       Müşterilerimizin beklentisi olan üst düzey ürün ve hizmet kalitesine yönelik olarak; ham maddenin tesisimize kabulünden montaj için son cıvatanın sıkıldığı ana kadar tüm süreçlerimiz, konusunda uzman kalite ekiplerimiz ve kadrolu NDT uzmanlarımız tarafından çapraz kontrollere tabidir. Kalite politikamız gereği; sahip olduğumuz kalite sistem sertifikasyonlarının ve müşteri şartnamelerinin tüm gereksinimlerini eksiksiz yerine getirmek bir tercih değil, bir zorunluluk olarak görülmektedir.

       Sipil Çelik Ekonomiktir

       Günümüz sanayisinde müşterilerimize değer katmak, hızlı ve kaliteli üretim yapabilmenin yanı sıra, rekabetçi fiyatlardan da geçmektedir. Bu anlayışla; imalat, kaynak, montaj gibi tüm süreçlerimizin maliyetlerini aktif olarak denetlenmekte, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda optimum teknik ve ticari şartları oluşturmakta ve tüm projelere kazan-kazan ilkesi ile yaklaşılmaktadır