Türkçe English Deutsch Français italiano русский

     SİPİL GROUP SÖZLEŞME YÖNETİMİ EĞİTİMİ GENİŞ KATILIMLA TEPEKULE KONGRE MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİ.

Sipil Group artan iş hacmine ve çeşitliliğine bağlı olarak bilgi paylaşımı amacıyla Yönetim Kurulu üyelerinin, birim yöneticisi ve sorumlusu konumundaki 23 çalışanımızın katılımıyla 15 Kasım 2016 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Marmara Salonunda Sözleşme Yönetimi konu başlığı ile toplantı gerçekleştirilmiştir.

Sipil Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Bayraktar, İngiltere'den katılım gösteren Süreç Geliştirme Strateji Danışmanı Saleem Anwar, Satınalma ve Lojistik Yöneticisi Gültekin Koyuncu, İş Geliştirme ve Teknik Ofis Yöneticisi Egemen Pamukçu, Hukuk Danışmanı Önder Demir'in 20-45 dakikalık zamanlarda gerçekleştirdikleri sunumların ardından katılımcıların soru ve yanıtlarıyla sürdürülen toplantı 16:30 – 20:00 saatleri arasında tamamlanmıştır.
Toplantı Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Bayraktar'ın açılışta toplantıdan beklentilerini ve Sipil Group gelişim sürecini katılımcılarla paylaşmasıyla başladı. 
Ardından Süreç Geliştirme ve Strateji Danışmanı Saleem Anwar'ın Sipil Group'ta yaklaşık 10 gün süren etüt ve incelemeleri sonucu Sipil Group özelinde oluşturduğu swot analizi sunumu ile devam etmiştir. Saleem Anwar'ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Okyar Bayraktar ile birlikte gerçekleştirdiği sunumunda gözlem sonuçlarına ve önerilere yer verilmiştir.
Satınalma ve Lojistik Yöneticisi Gültekin Koyuncu ise sunumunda Kalite Yönetim Sistemine eklenen yeni Satınalma Prosedürü ve uygulama detaylarına yer vermiştir.
İş Geliştirme ve Teknik Ofis Yöneticisi Egemen Pamukçu ise sunumunda sözleşmelerde kritik önemdeki idari, teknik ve finansal konulara yer verdi. Oldukça ayrıntılı olarak gerçekleştirilen sunum katılımcıların sorularıyla detaylandırılarak sürdürülmüştür.
Hukuk Danışmanı Av. S.Önder Demir ise sözleşmelerde hukuki sorumluluklar ve kapsamı üzerine ayrıntılı bir sunum gerçekleştirilmiştir.
Yaklaşık 4 saat süren toplantı sonucunda tüm katılımcılar akşam yemeğinde bir araya gelerek yorgunluk atmış ve sohbete devam etmişlerdir.


HABERLER  
            GÜNCEL PROJELER
   
   
   
      
     M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi