Türkçe English Deutsch Français italiano русский

     PLASTİK GRUBUMUZ 2016 PLASTİK EURASİA FUARINDA…

Bu sene 26.'sı düzenlenen Plast Eurasia İstanbul Fuar'ı 7 – 10 Aralık  tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul'da gerçekleşmiştir.

Avrupa'da her yıl düzenlenen ve en büyük fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; konumu, geniş kapsamı, uluslararası kimliği ve dinamik yapısıyla plastik sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden birisidir. 
İstanbul'un turistik ve ticari konumunun yanı sıra hedef bölgelere olan stratejik yakınlığı da Plast Eurasia İstanbul'un çekiciliğini arttırmaktadır.
Fuar plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, hidrolik ve pnömatik, kalıp, geri dönüşüm ve sektörel konuları konularını kapsamaktadır. İlave olarak Silo sistemleri, yazılım sistemleri, dozajlama sistemleri, mikserler, kodlama ve markalama sistemleri konularıda fuar kapsamına dahil edilmiştir. Fuar 5 bin 116'sı yabancı olmak üzere toplamda 48 bin 725 kişiye ev sahipliği yapmıştır.
Türk plastik endüstrisinin gelişmesine önemli ölçüde katkı sağlayarak, dünyadaki plastik sektörü içerisinde üst sıralara taşınmasına olanak tanıyan katılımcı ve ziyaretçilerine mükemmel bir tanıtım ve pazarlama platformu sunan Plast Eurasia İstanbul ailesine, bu güzel ve anlamlı fuara gidebilmemize olanak sağlayan Sipil Group yönetimine teşekkür ederiz.


HABERLER  
            GÜNCEL PROJELER
   
   
   
      
     M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi