Türkçe English Deutsch Français italiano русский

     BAYRAKTAR AİLESİ PELİTALAN'LI ÇOCUKLARI BİR KEZ DAHA SEVİNDİRDİ.

 Pelitalan köyünün çocukları bu yıl da üşümeyecekler..

 

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 19.su gerçekleştirilen Pelitalan İlköğretim kurumunda okuyan 222 çocuğa ayakkabıları 17 Kasım 2016 tarihinde Bayraktar ailesi tarafından dağıtıldı. 
 
Yapılan törende ilk olarak Bayraktar'a teşekkür etmek için Pelitalan İlköğretim Kurumundan mezun olan ve şimdi üniversitede okuyan öğrencilerin hazırladıkları teşekkür videoları tüm konuk, öğretmen ve öğrenciler tarafından izlenerek başlandı. Ardından kardeş okul olan Manisa Fatih Anadolu Lisesi’nden 2 öğrencinin keman ve klarnet dinletisi gerçekleşti. Pelitalan İÖO Okul Müdürü Sevki Öztürk konuşmasında günün anlam ve öneminden, bu okulda görev yaptığı yıldan itibaren dayanışmanın, yardımlaşmanın en güzel örneklerinden biri olan bu olaya tanık olmaktan ve çocukların coşkusundan kendilerinin de mutluluk duyduğunu belirtti. 
Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Hayırsever iş adamı Hakkı Bayraktar, kendisinin de uzun yıllar önce bu okulda öğrenci olduğunu belirterek sözlerine başladı. Bayraktar çocuklardan ileride iyi birer meslek sahibi olmaları için hayallerinden vazgeçmemeleri konusunda söz aldı. Her birinin okuması gerektiğini ve her zaman yanlarında olduklarını belirtti. 
Ardından Sipil Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuran Bayraktar söz aldı. Bayraktar “Her yıl bu etkinliği bir önceki yıldan daha heyecanla ve daha keyifle yapıyoruz. Sizler bizleri beklediğiniz sürece biz her zaman sizin yanınızdayız. Hepinizi çok seviyoruz ve ileride hepinizin başarılı birer birey olmanızı canı gönülden istiyoruz” dedi.
 
Bu yıl ayakkabıların yanında İç Mimar Banan İşeri Akosman tarafından her çocuk için yaptırılan montlar ve Avukat Ayşe Eroğlu tarafından da birer çorap dağıtıldı. Ayrıca yine diğer misafirlerce kalem ve bisküvi dağıtımı gerçekleştirildi.


HABERLER  
            GÜNCEL PROJELER
   
   
   
      
     M.O.S.B. 4. Kısım O.S.B. İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 1 MANİSA - Tel: +90 (236) 213 0530Kullanım Şartlari - Gizlilik Politikasi